Grafik & Tasarım

Profesyonel Freelance Web Tasarım Hizmeti

Kullanımı kolay, modern, güvenilir, hızlı, tüm cihazlara uyumlu ve seo dostu bir web sitesine sahip olun. 

antalya web tasarım 2
antalya web tasarım

Kullanımı basit ara yüz tasarımı

Web sayfanızı profesyonel bir şekilde yapmakla kalmıyor aynı zamanda kullanımı basit ara yüz tasarımıyla web sayfanızı sizlerde özelleştirebilir veya düzenleyebilirsiniz. 

Web Tasarım Süreci

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

Analiz aşamasında sizi dinliyor, anlıyor ve isteklerinize uygun profesyonel çözümler üretiyoruz. İyi bir analiz bir yazılım sürecinin en önemli kısmıdır. İşin en doğru sonuca en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilmesi ancak doğru bir analiz ile olur.

Tüm Yapılacakları Detaylı Tekliflendiriyoruz

Belirlenen istekler doğrultusunda teklif hazırlıyoruz. Teklif tüm yapılacak işleri, işin ilerleme sürecini, işin tüm detaylarını, teslim ve teslim sonrası yapılacakları kapsıyor.

En Doğru Yazılımlar ile Tüm Cihazlar ile Uyumlu Tasarım Hazırlıyoruz

Gönderilen teklifin onaylanması ve anlaşmanın sağlanması halinde teklifte belirtilen işe başlama tarihinde çalışmayı başlatıyoruz. Yazılım ve tasarım süreçlerini canlı ilerletiyoruz. Tüm yapılan işlemleri işin sonuna kadar takip edebiliyorsunuz. Böylece revize sürecini kolaylaştırıp azaltıyor ve işin tamamlanma süresini hızlandırıyoruz.

Teslimat Öncesi Tüm Kontrolleri Yapıyoruz

Yazılım ve tasarım sürecinden sonra iş teslim edilmeden tüm özelliklerin çalıştığından emin oluyoruz. Karşılıklı olarak web sitesinin tüm noktalarını test ediyor ve doğruluğunu teyit ediyoruz. Teslim tarihine siteyi sorunsuz hazırlıyoruz.

Gününde Sorunsuz Teslimat Yapıyoruz

Yazılımın konuşulduğu gibi doğru çalıştığı ve tasarımın tüm istekleri karşıladığı noktada işi teslim ediyoruz. Teslim aşamasına kadar mutlaka teklifte belirtilen tüm detayların tamamlandığından ve tasarımın kusursuz olduğundan emin oluyoruz. Sonrasında karşılıklı el sıkışıyor ve teslimi gerçekleştiriyoruz.

Sonuna Kadar Destek Veriyoruz

Destek kısmı ise en iddialı olduğumuz nokta. Teslim ettiğimiz sitelerdeki oluşabilecek teknik arızalar ile yıl boyunca ilgileniyoruz. Ayrıca metin değiştirme, iletişim bilgisi güncelleme gibi minimal revize işlemleri için asla ücret talep etmiyoruz. Yıl boyunca sitenin bizim tarafımızdan güncel tutulması talep edilirse bunu ek bir teklif ile detaylandırıyor ve anlaşma sağlanması durumunda destek vermeye devam ediyoruz. Ayrıca haftanın 7 günü kesintisiz iletişim garantisi veriyoruz. İşimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz.