Antalya Web Tasarım

Antalya’da web tasarım hizmetlerinde 8 yıla yakın deneyimimiz ile sektördeki varlığımızı sürdürüyoruz. Çeşitli sektör ve ülkere hazırladığımız web siteler ile geniş yelpazede bir portfolyo oluşturduk. Buradan inceleyebilirsiniz.

Freelance web tasarım nedir?

Freelance bir web tasarımcı, yeni müşteriler bulmaktan, potansiyel müşterilerinin incelemesi için portfolyolar oluşturmaktan ve bir web sitesinin düzenini ve işlevselliğini tasarlamaktan sorumludur.

Ben, Birkan Uğur SARI. Antalya’da 8 yıl evvel başladığım bu yolculuğa uzun süredir profesyonel freelance web tasarımcı olarak devam ediyorum.

Freelance web tasarımcı nasıl çalışır?

Tasarımın karmaşıklık düzeyi, müşterinin ihtiyaçlarına, tasarımcının beceri setine ve projenin bütçesine bağlıdır. Freelance web tasarımcısı bağımsız olarak çalışır ve bir dizi müşteriye web sitesi tasarımı sağlar. Potansiyel müşterilerin gözden geçirmesi için bir iş portföyü oluşturmak için sektör bağlantılarını kullanarak bir girişimci olarak çalışır.

Antalya’da Hangi Freelance Web Tasarımcı ile Çalışacağınıza Karar Vermek
Sektör çok geniş ve çok fazla freelancer yer alıyor. Google’a Antalya web tasarımcı yazdığınızda pek çok isimle karşılaşıyorsunuz. Peki hangisine kaar vermeniz gerektiğini nasıl anlayacaksınız?

En iyi web tasarımcıyı nasıl seçmelisiniz? Çalışacağınız freelancer web tasarımcı adayının taleplerinizi karşılayacağını nasıl bileceksiniz? Uyumlu ve sorumluluk sahibi bir web tasarımcı ile mi iletişimdesiniz? Bunların tümünü değerlendirmek önemli.

Müşterilerimizden, bir web sitesi oluşturmak için farklı freelance çalışanlar ve ajanslarla olan çalışma deneyimleri hakkında birçok negatif hikaye duyuyoruz. Sürecin bazen sinir bozucu olabileceğini, kârlılığınızı olumsuz yönde etkileyebileceğini ve yanlış iş partnerini seçtiğinizde sancılı bir süreç geçirmeye yol açabileceğini biliyoruz.

Kurumsal web sitenizin markanızın görünen yüzü olan web sitenizi kime emanet edeceğiniz ciddi bir karar.

Web siteniz sizin ve kuruluşunuzun bir uzantısıdır. Markanızın estetiğini ve karakterini korurken işlevsel ve mantıklı olması gerekir.

Siz de güçlü, modern ve kullanıcı dostu bir kurumsal web sitesi sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarımcının geçmiş deneyimleri projenizin ihtiyaçları ile örtüşüyor mu?

Müşteri İlişkileri Yönetimi CRM entegrasyonları, arama motoru optimizasyonu, e-ticaret vb. içerebilecek bir web sitesi arıyorsanız, potansiyel web tasarımcınızın deneyimini ve potansiyelini keşfetmek isteyebilirsiniz.

İyi bir web tasarım portfolyosu var mı?

Profesyonel bir web tasarımcının portfolyosuna tasarımcının kendi web sitesine erişebileceğiniz kadar kolayca erişebilmelisiniz.

  • İlk bakışta, tasarım çalışmalarını beğendiniz mi?
  • Hepsi aynı mı görünüyor?
  • Tüm tasarımlar benzer sektör içinde mi?
  • Çeşitlilik var mı?
  • Portfolyo sahiplerinin yorumları neler?

Daha evvel yaptığımız çalışmaları incelemek için tıklayın. Antalya merkezli web taasarım ihtiyaçları için benimle iletişim kurabilir, buradaki formdan detaylı ihtiyaçlarınızı bana ulaştırabilirsiniz.